Jdi na obsah Jdi na menu
 


datum čas kolo kód domácí hosté hala pořadatel      
17.10 9:00 4 5JS1-A019 1. FbK SPŠ Tábor FBC Štíři Č. Budějovice B SH TJ Spartak Sezimovo Ústí 1. FbK SPŠ Tábor      
17.10 10:15 4 5JS1-A020 SK Českobudějovičtí lvi FK Slovan Jindřichův Hradec SH TJ Spartak Sezimovo Ústí 1. FbK SPŠ Tábor      
17.10 11:30 4 5JS1-A021 FBC Štíři Č. Budějovice B TJ Centropen Dačice SH TJ Spartak Sezimovo Ústí 1. FbK SPŠ Tábor      
17.10 12:45 4 5JS1-A022 FK Slovan Jindřichův Hradec FBC Štíři Č. Budějovice SH TJ Spartak Sezimovo Ústí 1. FbK SPŠ Tábor      
17.10 14:00 4 5JS1-A023 TJ Centropen Dačice SK Českobudějovičtí lvi SH TJ Spartak Sezimovo Ústí 1. FbK SPŠ Tábor      
17.10 15:15 4 5JS1-A024 FBC Štíři Č. Budějovice 1. FbK SPŠ Tábor SH TJ Spartak Sezimovo Ústí 1. FbK SPŠ Tábor      
18.10 8:45 3 5JS1-A013 T.J. Sokol Písek FBC Čtyrák SH Písek - oblouková T.J. Sokol Písek      
18.10 10:00 3 5JS1-A014 FBC THC Velešín Draci SK Neposeda Tábor SH Písek - oblouková T.J. Sokol Písek      
18.10 11:15 3 5JS1-A015 FBC Čtyrák FbC Strakonice SH Písek - oblouková T.J. Sokol Písek      
18.10 12:30 3 5JS1-A016 Draci SK Neposeda Tábor FBC Spartak Kaplice SH Písek - oblouková T.J. Sokol Písek      
18.10 13:45 3 5JS1-A017 FbC Strakonice FBC THC Velešín SH Písek - oblouková T.J. Sokol Písek      
18.10 15:00 3 5JS1-A018 FBC Spartak Kaplice T.J. Sokol Písek SH Písek - oblouková T.J. Sokol Písek      
1.11 9:00 5 5JS1-A025 FK Slovan Jindřichův Hradec FBC Čtyrák ZŠ Školní Kaplice FBC Čtyrák      
1.11 10:15 5 5JS1-A026 FBC THC Velešín TJ Centropen Dačice ZŠ Školní Kaplice FBC Čtyrák      
1.11 11:30 5 5JS1-A027 FBC Spartak Kaplice FK Slovan Jindřichův Hradec ZŠ Školní Kaplice FBC Čtyrák      
1.11 12:45 5 5JS1-A028 1. FbK SPŠ Tábor FBC THC Velešín ZŠ Školní Kaplice FBC Čtyrák      
1.11 14:00 5 5JS1-A029 TJ Centropen Dačice FBC Spartak Kaplice ZŠ Školní Kaplice FBC Čtyrák      
1.11 15:15 5 5JS1-A030 FBC Čtyrák 1. FbK SPŠ Tábor ZŠ Školní Kaplice FBC Čtyrák      
1.11 9:00 6 5JS1-A031 Draci SK Neposeda Tábor FBC Štíři Č. Budějovice B SH Týn nad Vltavou FBC Štíři Č. Budějovice B      
1.11 10:15 6 5JS1-A032 SK Českobudějovičtí lvi FbC Strakonice SH Týn nad Vltavou FBC Štíři Č. Budějovice B      
1.11 11:30 6 5JS1-A033 FBC Štíři Č. Budějovice Draci SK Neposeda Tábor SH Týn nad Vltavou FBC Štíři Č. Budějovice B      
1.11 12:45 6 5JS1-A034 T.J. Sokol Písek SK Českobudějovičtí lvi SH Týn nad Vltavou FBC Štíři Č. Budějovice B      
1.11 14:00 6 5JS1-A035 FbC Strakonice FBC Štíři Č. Budějovice SH Týn nad Vltavou FBC Štíři Č. Budějovice B      
1.11 15:15 6 5JS1-A036 FBC Štíři Č. Budějovice B T.J. Sokol Písek SH Týn nad Vltavou FBC Štíři Č. Budějovice B      
15.11 0:00 8 5JS1-A043 FbC Strakonice 1. FbK SPŠ Tábor SH Strakonice FbC Strakonice      
15.11 0:00 8 5JS1-A044 TJ Centropen Dačice T.J. Sokol Písek SH Strakonice FbC Strakonice      
15.11 0:00 8 5JS1-A045 1. FbK SPŠ Tábor Draci SK Neposeda Tábor SH Strakonice FbC Strakonice      
15.11 0:00 8 5JS1-A046 T.J. Sokol Písek FK Slovan Jindřichův Hradec SH Strakonice FbC Strakonice      
15.11 0:00 8 5JS1-A047 Draci SK Neposeda Tábor TJ Centropen Dačice SH Strakonice FbC Strakonice      
15.11 0:00 8 5JS1-A048 FK Slovan Jindřichův Hradec FbC Strakonice SH Strakonice FbC Strakonice      
15.11 0:00 7 5JS1-A037 FBC THC Velešín FBC Štíři Č. Budějovice B SH VOŠ Velešín FBC THC Velešín      
15.11 0:00 7 5JS1-A038 SK Českobudějovičtí lvi FBC Čtyrák SH VOŠ Velešín FBC THC Velešín      
15.11 0:00 7 5JS1-A039 FBC Štíři Č. Budějovice B FBC Spartak Kaplice SH VOŠ Velešín FBC THC Velešín      
15.11 0:00 7 5JS1-A040 FBC Čtyrák FBC Štíři Č. Budějovice SH VOŠ Velešín FBC THC Velešín      
15.11 0:00 7 5JS1-A041 FBC Spartak Kaplice SK Českobudějovičtí lvi SH VOŠ Velešín FBC THC Velešín      
15.11 0:00 7 5JS1-A042 FBC Štíři Č. Budějovice FBC THC Velešín SH VOŠ Velešín FBC THC Velešín      
6.12 0:00 10 5JS1-A055 FK Slovan Jindřichův Hradec SK Českobudějovičtí lvi SH Jindřichův Hradec FK Slovan Jindřichův Hradec      
6.12 0:00 10 5JS1-A056 FBC Štíři Č. Budějovice TJ Centropen Dačice SH Jindřichův Hradec FK Slovan Jindřichův Hradec      
6.12 0:00 10 5JS1-A057 SK Českobudějovičtí lvi 1. FbK SPŠ Tábor SH Jindřichův Hradec FK Slovan Jindřichův Hradec      
6.12 0:00 10 5JS1-A058 TJ Centropen Dačice FBC Štíři Č. Budějovice B SH Jindřichův Hradec FK Slovan Jindřichův Hradec      
6.12 0:00 10 5JS1-A059 1. FbK SPŠ Tábor FBC Štíři Č. Budějovice SH Jindřichův Hradec FK Slovan Jindřichův Hradec      
6.12 0:00 10 5JS1-A060 FBC Štíři Č. Budějovice B FK Slovan Jindřichův Hradec SH Jindřichův Hradec FK Slovan Jindřichův Hradec      
6.12 0:00 9 5JS1-A049 Draci SK Neposeda Tábor FBC THC Velešín SH Chotoviny Draci SK Neposeda Tábor      
6.12 0:00 9 5JS1-A050 FBC Spartak Kaplice FbC Strakonice SH Chotoviny Draci SK Neposeda Tábor      
6.12 0:00 9 5JS1-A051 FBC THC Velešín T.J. Sokol Písek SH Chotoviny Draci SK Neposeda Tábor      
6.12 0:00 9 5JS1-A052 FbC Strakonice FBC Čtyrák SH Chotoviny Draci SK Neposeda Tábor      
6.12 0:00 9 5JS1-A053 T.J. Sokol Písek FBC Spartak Kaplice SH Chotoviny Draci SK Neposeda Tábor      
6.12 0:00 9 5JS1-A054 FBC Čtyrák Draci SK Neposeda Tábor SH Chotoviny Draci SK Neposeda Tábor      
16.1 0:00 12 5JS1-A067 1. FbK SPŠ Tábor FbC Strakonice SH TJ Spartak Sezimovo Ústí 1. FbK SPŠ Tábor      
16.1 0:00 12 5JS1-A068 Draci SK Neposeda Tábor SK Českobudějovičtí lvi SH TJ Spartak Sezimovo Ústí 1. FbK SPŠ Tábor      
16.1 0:00 12 5JS1-A069 FbC Strakonice FBC Štíři Č. Budějovice B SH TJ Spartak Sezimovo Ústí 1. FbK SPŠ Tábor      
16.1 0:00 12 5JS1-A070 SK Českobudějovičtí lvi T.J. Sokol Písek SH TJ Spartak Sezimovo Ústí 1. FbK SPŠ Tábor      
16.1 0:00 12 5JS1-A071 FBC Štíři Č. Budějovice B Draci SK Neposeda Tábor SH TJ Spartak Sezimovo Ústí 1. FbK SPŠ Tábor      
16.1 0:00 12 5JS1-A072 T.J. Sokol Písek 1. FbK SPŠ Tábor SH TJ Spartak Sezimovo Ústí 1. FbK SPŠ Tábor      
17.1 0:00 11 5JS1-A061 FBC Spartak Kaplice FBC Štíři Č. Budějovice ZŠ Školní Kaplice FBC Spartak Kaplice      
17.1 0:00 11 5JS1-A062 TJ Centropen Dačice FBC THC Velešín ZŠ Školní Kaplice FBC Spartak Kaplice      
17.1 0:00 11 5JS1-A063 FBC Štíři Č. Budějovice FBC Čtyrák ZŠ Školní Kaplice FBC Spartak Kaplice      
17.1 0:00 11 5JS1-A064 FBC THC Velešín FK Slovan Jindřichův Hradec ZŠ Školní Kaplice FBC Spartak Kaplice      
17.1 0:00 11 5JS1-A065 FBC Čtyrák TJ Centropen Dačice ZŠ Školní Kaplice FBC Spartak Kaplice      
17.1 0:00 11 5JS1-A066 FK Slovan Jindřichův Hradec FBC Spartak Kaplice ZŠ Školní Kaplice FBC Spartak Kaplice      
31.1 0:00 13 5JS1-A073 SK Českobudějovičtí lvi FBC Spartak Kaplice VOD Vodňany SK Českobudějovičtí lvi      
31.1 0:00 13 5JS1-A074 FBC Čtyrák FBC Štíři Č. Budějovice B VOD Vodňany SK Českobudějovičtí lvi      
31.1 0:00 13 5JS1-A075 FBC Spartak Kaplice 1. FbK SPŠ Tábor VOD Vodňany SK Českobudějovičtí lvi      
31.1 0:00 13 5JS1-A076 FBC Štíři Č. Budějovice B FBC THC Velešín VOD Vodňany SK Českobudějovičtí lvi      
31.1 0:00 13 5JS1-A077 1. FbK SPŠ Tábor FBC Čtyrák VOD Vodňany SK Českobudějovičtí lvi      
31.1 0:00 13 5JS1-A078 FBC THC Velešín SK Českobudějovičtí lvi VOD Vodňany SK Českobudějovičtí lvi      
31.1 0:00 14 5JS1-A079 T.J. Sokol Písek FBC Štíři Č. Budějovice SH Písek - oblouková T.J. Sokol Písek      
31.1 0:00 14 5JS1-A080 TJ Centropen Dačice Draci SK Neposeda Tábor SH Písek - oblouková T.J. Sokol Písek      
31.1 0:00 14 5JS1-A081 FBC Štíři Č. Budějovice FbC Strakonice SH Písek - oblouková T.J. Sokol Písek      
31.1 0:00 14 5JS1-A082 Draci SK Neposeda Tábor FK Slovan Jindřichův Hradec SH Písek - oblouková T.J. Sokol Písek      
31.1 0:00 14 5JS1-A083 FbC Strakonice TJ Centropen Dačice SH Písek - oblouková T.J. Sokol Písek      
31.1 0:00 14 5JS1-A084 FK Slovan Jindřichův Hradec T.J. Sokol Písek SH Písek - oblouková T.J. Sokol Písek      
20.2 0:00 16 5JS1-A091 FBC Štíři Č. Budějovice FBC Štíři Č. Budějovice B ZŠ Školní Kaplice FBC Štíři Č. Budějovice B      
20.2 0:00 16 5JS1-A092 1. FbK SPŠ Tábor TJ Centropen Dačice ZŠ Školní Kaplice FBC Štíři Č. Budějovice B      
20.2 0:00 16 5JS1-A093 SK Českobudějovičtí lvi FBC Štíři Č. Budějovice ZŠ Školní Kaplice FBC Štíři Č. Budějovice B      
20.2 0:00 16 5JS1-A094 FK Slovan Jindřichův Hradec 1. FbK SPŠ Tábor ZŠ Školní Kaplice FBC Štíři Č. Budějovice B      
20.2 0:00 16 5JS1-A095 FBC Štíři Č. Budějovice B SK Českobudějovičtí lvi ZŠ Školní Kaplice FBC Štíři Č. Budějovice B      
20.2 0:00 16 5JS1-A096 TJ Centropen Dačice FK Slovan Jindřichův Hradec ZŠ Školní Kaplice FBC Štíři Č. Budějovice B      
21.2 0:00 15 5JS1-A085 FbC Strakonice Draci SK Neposeda Tábor SH Strakonice FbC Strakonice      
21.2 0:00 15 5JS1-A086 FBC Spartak Kaplice FBC Čtyrák SH Strakonice FbC Strakonice      
21.2 0:00 15 5JS1-A087 Draci SK Neposeda Tábor T.J. Sokol Písek SH Strakonice FbC Strakonice      
21.2 0:00 15 5JS1-A088 FBC THC Velešín FBC Spartak Kaplice SH Strakonice FbC Strakonice      
21.2 0:00 15 5JS1-A089 T.J. Sokol Písek FbC Strakonice SH Strakonice FbC Strakonice      
21.2 0:00 15 5JS1-A090 FBC Čtyrák FBC THC Velešín SH Strakonice FbC Strakonice      
7.3 0:00 18 5JS1-A103 FK Slovan Jindřichův Hradec Draci SK Neposeda Tábor SH Žirovnice FK Slovan Jindřichův Hradec      
7.3 0:00 18 5JS1-A104 T.J. Sokol Písek FBC Štíři Č. Budějovice B SH Žirovnice FK Slovan Jindřichův Hradec      
7.3 0:00 18 5JS1-A105 Draci SK Neposeda Tábor FBC Štíři Č. Budějovice SH Žirovnice FK Slovan Jindřichův Hradec      
7.3 0:00 18 5JS1-A106 FBC Štíři Č. Budějovice B FbC Strakonice SH Žirovnice FK Slovan Jindřichův Hradec      
7.3 0:00 18 5JS1-A107 FBC Štíři Č. Budějovice T.J. Sokol Písek SH Žirovnice FK Slovan Jindřichův Hradec      
7.3 0:00 18 5JS1-A108 FbC Strakonice FK Slovan Jindřichův Hradec SH Žirovnice FK Slovan Jindřichův Hradec      
7.3 0:00 17 5JS1-A097 FBC THC Velešín 1. FbK SPŠ Tábor SH VOŠ Velešín FBC THC Velešín      
7.3 0:00 17 5JS1-A098 TJ Centropen Dačice FBC Čtyrák SH VOŠ Velešín FBC THC Velešín      
7.3 0:00 17 5JS1-A099 1. FbK SPŠ Tábor FBC Spartak Kaplice SH VOŠ Velešín FBC THC Velešín      
7.3 0:00 17 5JS1-A100 FBC Čtyrák SK Českobudějovičtí lvi SH VOŠ Velešín FBC THC Velešín      
7.3 0:00 17 5JS1-A101 FBC Spartak Kaplice TJ Centropen Dačice SH VOŠ Velešín FBC THC Velešín      
7.3 0:00 17 5JS1-A102 SK Českobudějovičtí lvi FBC THC Velešín SH VOŠ Velešín FBC THC Velešín      
21.3 0:00 20 5JS1-A115 SK Českobudějovičtí lvi Draci SK Neposeda Tábor SH Chotoviny Draci SK Neposeda Tábor      
21.3 0:00 20 5JS1-A116 T.J. Sokol Písek TJ Centropen Dačice SH Chotoviny Draci SK Neposeda Tábor      
21.3 0:00 20 5JS1-A117 FbC Strakonice SK Českobudějovičtí lvi SH Chotoviny Draci SK Neposeda Tábor      
21.3 0:00 20 5JS1-A118 1. FbK SPŠ Tábor T.J. Sokol Písek SH Chotoviny Draci SK Neposeda Tábor      
21.3 0:00 20 5JS1-A119 TJ Centropen Dačice FbC Strakonice SH Chotoviny Draci SK Neposeda Tábor      
21.3 0:00 20 5JS1-A120 Draci SK Neposeda Tábor 1. FbK SPŠ Tábor SH Chotoviny Draci SK Neposeda Tábor      
21.3 0:00 19 5JS1-A109 FBC Štíři Č. Budějovice FBC Spartak Kaplice SH České Budějovice FBC Štíři Č. Budějovice      
21.3 0:00 19 5JS1-A110 FBC Čtyrák FK Slovan Jindřichův Hradec SH České Budějovice FBC Štíři Č. Budějovice      
21.3 0:00 19 5JS1-A111 FBC Spartak Kaplice FBC Štíři Č. Budějovice B SH České Budějovice FBC Štíři Č. Budějovice      
21.3 0:00 19 5JS1-A112 FK Slovan Jindřichův Hradec FBC THC Velešín SH České Budějovice FBC Štíři Č. Budějovice      
21.3 0:00 19 5JS1-A113 FBC Štíři Č. Budějovice B FBC Čtyrák SH České Budějovice FBC Štíři Č. Budějovice      
21.3 0:00 19 5JS1-A114 FBC THC Velešín FBC Štíři Č. Budějovice SH České Budějovice FBC Štíři Č. Budějovice      
18.4 0:00 22 5JS1-A127 SK Českobudějovičtí lvi TJ Centropen Dačice VOD Vodňany SK Českobudějovičtí lvi      
18.4 0:00 22 5JS1-A128 FK Slovan Jindřichův Hradec FBC Štíři Č. Budějovice B VOD Vodňany SK Českobudějovičtí lvi      
18.4 0:00 22 5JS1-A129 TJ Centropen Dačice FBC Štíři Č. Budějovice VOD Vodňany SK Českobudějovičtí lvi      
18.4 0:00 22 5JS1-A130 FBC Štíři Č. Budějovice B 1. FbK SPŠ Tábor VOD Vodňany SK Českobudějovičtí lvi      
18.4 0:00 22 5JS1-A131 FBC Štíři Č. Budějovice FK Slovan Jindřichův Hradec VOD Vodňany SK Českobudějovičtí lvi      
18.4 0:00 22 5JS1-A132 1. FbK SPŠ Tábor SK Českobudějovičtí lvi VOD Vodňany SK Českobudějovičtí lvi      
18.4 0:00 21 5JS1-A121 FBC Čtyrák T.J. Sokol Písek ZŠ Školní Kaplice FBC Čtyrák      
18.4 0:00 21 5JS1-A122 FbC Strakonice FBC Spartak Kaplice ZŠ Školní Kaplice FBC Čtyrák      
18.4 0:00 21 5JS1-A123 T.J. Sokol Písek FBC THC Velešín ZŠ Školní Kaplice FBC Čtyrák      
18.4 0:00 21 5JS1-A124 FBC Spartak Kaplice Draci SK Neposeda Tábor ZŠ Školní Kaplice FBC Čtyrák      
18.4 0:00 21 5JS1-A125 FBC THC Velešín FbC Strakonice ZŠ Školní Kaplice FBC Čtyrák      
18.4 0:00 21 5JS1-A126 Draci SK Neposeda Tábor FBC Čtyrák ZŠ Školní Kaplice FBC Čtyrák